PRVOMÁJOVÉ OSLAVY VE ZLÍNĚ 2024

Doufáme, že naši stálí účastníci průvodu, folklorní a taneční soubory, mažoretkové skupiny, dechové orchestry, klub veteránů se svými vozy a motorkami, a zároveň také všichni rodinní příslušníci, příbuzní a přátelé zúčastněných, nám zůstanou i nadále věrni.

Touto cestou vás chceme požádat o vaše nápady, připomínky, náměty, jak tento průvod ještě víc rozšířit a zatraktivnit.

Dříve zaměstnanci firmy Baťa vyráběli alegorické vozy a byli hrdí na to, kde pracují. Dnes musíte uznat, je situace trochu jiná.

Proto pokud znáte někoho, ať už soubor, skupinu, sdružení, školu, školku firmu, společnost, kohokoli, kdo by chtěl jít v průvodu, kontaktujte nás!

Příklad: Prodáváte sekačky a chcete je prezentovat? Kontaktujte nás a domluvíme se třeba na dvou traktůrkách do průvodu s vaším logem prezentující vaší firmu, společnost...

Napadá vás někdo, kdo by dokázal udělat alegorický vůz a jít s ním do průvodu? Dejte nám vědět!! Máte firmu a jste pro každou legraci? Oblečte se do za dort, máte-li cukrárnu - dejte si přes sebe pneumatiku, prodáváte-li kola, pneumatiky - Pracujete v kuchyni? Oblečte se za kuchařky, vezměte i své kolegy, kamarády. Dobrá parta znamená veselí, přátelství, odreagování od všedního života,… - Jste sportovec například člen plaveckého oddílu? Dejte se s ostatními členy dohromady, navlečte si rukávky, ploutve, plavací kruhy a hurá do průvodu!!

Buďte kreativní a přitom prezentujte svojí firmu, sdružení, koníček, lásku. Je to vynikající příležitost!!! Stačí jediné. Zapsat se na e-mail: avion@avionbigband.cz - účast v prvomájovém průvodu městem Zlínem, kde nám můžete napsat svou představu a veškeré vaše dotazy.

Děkujeme vám za vaše náměty.

!!! POZOR – celý první máj i průvod budou bez politického zaměření POZOR !!!

Při porušení si pořadatelé vyhrazují právo dotyčné vyloučit z průvodu za doprovodu přítomné policie.